herb

Witamy na stronie Gmina Malechowo

-

10.07.2019

11:56

Damian

SlideshowKanalizacjaNiemica

-

26.06.2019

09:31

Bieg 2019-1

-

08.03.2019

07:05

SwietlicaKusice08032019

-

26.02.2019

14:14

Prow_leader26022019

Serwis informacyjno-usługowy dla firm

12.01.2019

08:23

BannerBiznesGovPL

czytaj więcej »

01.02.2018

15:12

Projekt - Kompetencje uczniow

Radosny świat przeszkolaka

01.02.2018

15:07

Projekt - Radosny swiat przedszkolaka

Kategoria: aktualności

Letnia Parada Wojskowa

01.07.2019

13:57

image001Zapraszamy serdecznie na Letnią Paradę Pojazdów Wojskowych, która odbędzie się w dniu 4 lipca br. Po raz kolejny zawitają do Malechowa uczestnicy Międzynarodowego Zlotu Historycznych Pojazdów Wojskowych. Będzie można zrobić zdjęcie przy oryginalnych pojazdach oraz posłuchać wojskowych melodii. Odbędzie się to na placu przy Urzędzie Gminy Malechowo, o godzinie 13:00 / 14:00.

Zapraszamy!

czytaj więcej »

Absolutorium i wotum zaufania dla Wójta

28.06.2019

13:05

image001

27 czerwca 2019 roku w sali konferencyjnej UG Malechowo odbyła się sesja absolutoryjna. Absolutorium to jeden z najistotniejszych ustawowych środków kontroli Rady Gminy nad działalnością Wójta. Po zakończeniu roku budżetowego Rada Gminy ocenia pracę organu wykonawczego - Wójta - w zakresie działalności finansowej gminy.

Wójt Gminy Malechowo – Radosław Nowakowski przedstawił Radzie Gminy sprawozdanie finansowe za 2018 rok, sprawozdanie z wykonania budżetu oraz po raz pierwszy Raport o stanie Gminy Malechowo w 2018 r.

Po przeprowadzeniu debaty nad przedstawionym raportem, Radni Gminy Malechowo udzielili wotum zaufania Wójtowi Gminy Malechowo.

Komisja Rewizyjna pozytywnie oceniła sprawozdanie z tytułu wykonania budżetu za 2018 r. i przedstawiła Radzie Gminy Malechowo wniosek o udzieleniu Wójtowi absolutorium. Również Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie zaopiniowała wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Malechowo w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Malechowo z tytułu wykonania budżetu za rok 2018 .

Wójt Gminy Malechowo – Radosław Nowakowski uzyskał większością głosów absolutorium i wotum zaufania, za co podziękował oraz podkreślił jak ważna jest dla niego współpraca z radnymi i sołtysami.

 

 

czytaj więcej »

Zajęcia dziennikarskie w PWD Ostrowiec

28.06.2019

12:55

image003image005

W PWD Ostrowiec odbyły się kolejne zajęcia teatralno-dziennikarskie w ramach projektu ,, Dla dobra dzieci -rozwój 13 placówek wsparcia dziennego w Gminie Malechowo ''. Podczas zajęć uczestnicy bawili się słowami a dokładnie tworzyli rymy .Głównym celem zajęć było wzbogacenie zasobu słownictwa u dzieci ,poznanie słów które pasują do siebie ze względu na zdolność brzmienia ,poznanie rymów oraz tworzeniu par wyrazów rymujących się .Zajęcia te odbyły się w formie zabaw.

 

Beata Łopata

czytaj więcej »

Eksperymenty z wodą

28.06.2019

12:48

image001image008

W miesiącu czerwiec odbyły się zajęcia matematyczno-przyrodnicze w ramach projektu w PWD Ostrowiec .Tematem zajęć były eksperymenty z woda .W trakcie tych zajęć uczestnicy rozbudzają ciekawość otaczającego świata ,uczą się obserwacji ,potrafią samodzielnie wyciągnąć wnioski . Są to zajęcia w których dzieci uczestniczą aktywnie i chętnie.

 

Beata Łopata

czytaj więcej »

Konkurs Fotograficzny

28.06.2019

12:04

1NA GOTYCKIM SZLAKU POMORZA ZACHODNIEGO Gotyckie dziedzictwo Pomorza Zachodniego; oryginał, kopia, inspiracja. Konkurs fotograficzny. w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa. ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY: Sławieński Dom Kultury; Urząd Miejski w Sławnie CELE I ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE Rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań fotografią - fotograficzna prezentacja tematyki związanej z architekturą gotycką na Pomorzu zachodnim. Przykłady obiektów gotyckich, neogotyckich i inspirowanych gotykiem.

Konkurs

czytaj więcej »

Uroczystość pożegnania Pani Dyrektor W. Bartos i zakończenia roku szkolnego w Przedszkolu w Malechowie

28.06.2019

10:51

image001Dnia 19 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość. Uroczystość wyjątkowa, gdyż podwójna. Zaproszeni goście oraz cała społeczność przedszkolna żegnała tego dnia odchodzącą ze stanowiska Dyrektora Przedszkola, Panią Wiesławę Bartos. Odbyło się również uroczyste zakończenie roku szkolnego wraz z pożegnaniem sześciolatków, absolwentów naszego przedszkola, kończących swój pierwszy etap edukacyjny. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele Urzędu Gminy Malechowo – Pani Halina Skaza, Sekretarz Gminy i Pan Wiesław Rosiński, Przewodniczący Rady Gminy a także Pan Tadeusz Chylewski, Kierownik Referatu Oświaty oraz Pani Barbara Chylewska, Dyrektor ZS im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu. Przybyli również nasi wspaniali Rodzice, pojawili się Dziadkowie i Rodzeństwo naszych wychowanków, nasi przyjaciele i znajomi. Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekały na swoje występy. Uroczystość poprowadziła Pani Danuta Sieklucka, wychowawczyni kończących przedszkole sześciolatków. Po odśpiewaniu hymnu narodowego nastąpiło uroczyste pożegnanie i podsumowanie 20 lat pracy Pani Wiesławy Bartos na stanowisku Dyrektora Przedszkola w Malechowie.

W swoich wystąpieniach zaproszeni goście i pracownicy przedszkola a także rodzice podkreślali wielki wkład pracy Pani Dyrektor, która  potrafiła stworzyć i pokierować przedszkolem, odnoszącym od samego początku sukcesy dydaktyczne i wychowawcze, a jako cel nadrzędny stawiała zawsze dobro swoich wychowanków oraz rozwijanie ich pasji. Dziękowali za to, że kierowała się dewizą „Dyrektorem się bywa, a człowiekiem się jest”. Zaznaczyli, że przez 20 lat była przewodnikiem i przyjacielem, który całe swoje serce oddał przedszkolu. Stworzyła z niego drugi dom, do którego i dzieci, i rodzice, i pracownicy przychodzili chętnie i z wielką radością. Wręczając kwiaty i upominki gratulowali sukcesów zawodowych, życzyli zdrowia, pomyślności w gronie rodziny i przyjaciół, realizacji marzeń, podejmowania nowych wyzwań oraz rozwijania zainteresowań i pasji na nowym etapie życia

czytaj więcej »

„Bezpieczna Woda”

28.06.2019

10:37

1Ministerstwo Sportu i Turystyki w bieżącym roku realizuje ósmą edycję akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda”. Akcja jest skierowana do dzieci i młodzieży szkolnej i stanowi cenne źródło informacji dla rodziców, nauczycieli oraz wychowawców. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku. Ministerstwo Sportu i Turystyki upowszechnia w tym roku broszury oraz plakaty „Bezpieczna woda”. Materiały informacyjne w wersji elektronicznej są dostępne dla wszystkich chętnych do pobrania poniżej na stronie internetowej. Ministerstwo Sportu i Turystyki realizuje letnią edycję Akcji „Bezpieczna Woda” we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy wsparciu Komendy Głównej Policji, Centrum Turystyki Wodnej PTTK i Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

Broszura "Bezpieczna Woda" (pdf, 26.34 MB) 16.05.2019 12:01

czytaj więcej »

Wyjazd dzieci z PWD Kosierzewo, Ostrowiec i Podgórki do Multikina w Słupsku

28.06.2019

10:11

image001W sobotę 08 czerwca br. dzieci uczęszczające do placówek wsparcia dziennego w Kosierzewie, Ostrowcu i Podgórkach pojechały do Słupska.  Udały się tam do Multikina na film „Aladyn”. W trakcie niego przeniosły się na Bliski Wschód, by zobaczyć przygody sprytnego Aladyna, wesołego Dżina, pięknej księżniczki Dżasminy i nikczemnego Dżafara. Ten muzyczny film przygodowy bardzo przypadł do gustu młodym widzom. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to bardzo udany wyjazd i mają nadzieję, że niebawem będą go mogli powtórzyć.

 

Jolanta Kieres, Beata Łopata, Magdalena Surmacz

czytaj więcej »

Zakończenie roku w Ognisku Przedszkolnym w Kusicach

28.06.2019

09:54

image00219 czerwca w Ognisku Przedszkolnym nastąpiło uroczyste zakończenie roku. Po powitaniu przez wychowawcę Izabelę Dęga-Wnuk  przybyłych gości, rodziców i dzieci nastąpiła część artystyczna w wykonaniu wychowanków. Następnie mali milusińscy otrzymali piękne kolorowe dyplomy, książki i słodki upominek. Podziękowań nie było końca. Wszyscy mieli okazję wspomnieć ten cały rok podczas wspólnego obiadu, a następnie słodkiego poczęstunku. Dzieciom, rodzicom i przyjaciołom życzymy niezapomnianych i bezpiecznych wakacji. 

czytaj więcej »

Piknik w plenerze w PWD Laski

28.06.2019

09:42

image001image005

25 czerwca odbył się piknik w plenerze na zakończenie zajęć z j. angielskiego. Wychowankowie na tę okazję przygotowali mnóstwo pyszności,którymi zajadali się w pobliskim lesie .Po posiłku przyszedł czas na wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Spośród wielu zabaw największą frajdę sprawił dzieciom „Talent show”,w którym wychowankowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Po wycieczce dzieci wróciły na świetlicę troszkę zmęczone,ale za to bardzo szczęśliwe. To był bardzo mile spędzony czas. Na szczęscie dzieci nie muszą się martwic, po wakacjach spotkają się znów z Panią Ilonką :)

 

Magdalena Adamska-Janisiak

czytaj więcej »
12345678...525
  • SzkodyUprawy
  • baner_SISMS
  • Inwestycje
  • SystemRozliczenZaWodeCmentarzeRodzina500plusStrazGminnaMalechowo ZOZMalechowo DARLOTGS_Proj_1_47(1)(1)(1)
  • srodek_mapa_img2(1) katalog_film_banner katalog_turystycznyogloszenia_bt

 

Portal mapowy dla Gminy Malechowo

31.03.2015

11:41

SlideshowMapaGminyW systemie można znaleźć informacje dotyczące danego obiektu – powierzchnię, numer działki, nr obrębu ewidencyjnego. Można także dokonać pomiaru odległości, powierzchni czy też współrzędnych. Portal mapowy pozwala na korzystanie z sekcji warstw tematycznych, takich jak: urzędy, punkty adresowe, ulice czy też zagospodarowanie przestrzenne.

czytaj więcej »

System SMS

25.03.2015

19:54

Wybierz kategorię wiadomości i zapisz się do bezpłatnego gminnego systemu SMS.SlideshowSISMS

czytaj więcej »

Sprawdź, czy Twój dowód osobisty jest gotowy

02.03.2015

11:49

SlideshowDowodOsobistyNowy dowód osobisty możesz odebrać w terminie 30 dni od dnia złożeniu wniosku, jednak zazwyczaj dowód jest gotowy wcześniej. W szczególnych przypadkach termin może zostać wydłużony. Tutaj dowiesz się, jak możesz sprawdzić, czy Twój dowód osobisty jest już gotowy do odbioru.

czytaj więcej »

Numery telefonów alarmowych w sprawie awarii sieci wodociągowych i kanalizacyjnych należących do Gminy Malechowo

10.12.2014

12:41

SlideshowAwarieWodociagiDNI POWSZEDNIE
- od godz. 7.00 - do godz. 15.15
tel. 943140589
 
DNI POWSZEDNIE
- po godz. 15.15 oraz DNI ŚWIĄTECZNE i WOLNE
tel. 668387416

Informacje

StopkaKalendarzImprez(3)

LogoKwartalnik

FolderPromocyjnyIkonka

SystemInformacjiPrzestrzennejIkonka

HarmonogramWywozuOdpadow

SISMS_stopka

GospodarkaOdpadami(1)

logo-ue-flaga

Projekt i wykonanie 2014 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Gmina Malechowo (C) Copyright 2018

Urząd nieczyny w dniu 4 marca 2015 roku